Menu

Dezynfekcja i czystość

Dobrej jakości fryzjerskie środki do dezynfekcji to element, bez którego żaden profesjonalny salon nie może prawidłowo i bezpiecznie funkcjonować. Te na pozór niewiele znaczące produkty okazują się konieczne, aby podczas cięcia włosów, czy układania fryzur została zachowana higiena na najwyższym poziomie. Jej zachowanie świadczy o fachowym podejściu fryzjerów do wykonywanej przez siebie pracy, a także o tym, że w pełni dbają o zdrowie swoich klientów. Dlatego już dziś sprawdź naszą ofertę, w której znajdziesz produkty najwyższej klasy.

Aktywne filtry

Produkt dostępny
Medisept Velox spray do dezynfekcji powierzchni 1000ml
Produkt posiada działanie bakteriobójcze, drożdżakobójcze, bójcze wobec prątków gruźlicy i ograniczone wirusobjcze (wobec Rotawirusa, Norowirusa) oraz bójcze wobec wirusów osłonkowych (w tym Vaccinia, BVDV, HIV, HBV, HCV) Działa już w 15 sek. na grzyby i 30 sek. na bakterie, prątki gruźlicy, wirusy (w tym Rota, Noro) Do dezynfekcji małych powierzchni sprzętu medycznego: łóżek i foteli zabiegowych, aparatury medycznej i operacyjnej, sprzętu rehabilitacyjnego Przeznaczony do wszelkich powier
35,00 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć