Menu

Sprzęt fryzjerski

Jeśli jesteś właścicielem salonu fryzjerskiego i cenisz sobie profesjonalizm, to sklep internetowy ITHAIR jest dla Ciebie! Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i wiarygodnymi producentami. W naszej ofercie znajduje się sprzęt do zakładu fryzjerskiego na najwyższym poziomie. Teraz możesz wyposażyć swój salon fryzjerski w markowy sprzęt bez wychodzenia z domu. Sklep internetowy zapewnia jakość i szybką dostawę sprzętu fryzjerskiego, farb do włosów, suszarek, lokówek, prostownic czy kosmetyków. 

Aktywne filtry

Produkt dostępny
Prostownica FOX Funky z płytką tytanową
Fox Funky to profesjonalna prostownica do włosów z lustrzaną płytką tytanową. Wykorzystywana do prostowania włosw lub delikatnego formowania loków i fal. Prostownica posiada ruchome, tytanowo lustrzane płytki, które równomiernie wygładzają włosy. -szybko nagrzewający się i bezpieczny element grzejny gwarantuje szybką pracę i ciągłe odzyskiwanie ciepła, -temperatura maksymalna: 220C, -lustrzana płytka tytanowa sprawia, że włosy są lśniące i gładkie, -przełącznik umożliwiający łatwe
150,00 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć